Iradets RFID okuyucu ürünlerinde çeşitli ürünler sunmaktadır. Kablosuz iletişimde RFID teknolojisinde öncü marka CAEN ürünleri yer almaktadır. RFID okuyucu kullanım alanına göre saniyeler içerisinde tüm istenilen bilgiyi sizlere sunmaktadır. İhtiyacınıza yönelik ürün çeşitlilikleri ve etiketler aşağıda yer almaktadır.

Okuyucular
Etiketler
Aksesuarlar

Gömülü

Lepton3 – R3100C

easy2read© ürün serisinin gömülü okuyucusu olan Lepton3 (Model R3100C), düşük güç, orta performans RAIN RFID uygulamaları için ultra kompakt bir okuyucudur.
10dBm’den 25dBm’ye kadar programlanabilir çıkış gücü ile okuyucu, 3 mt’den fazla mesafedeki etiketleri algılayabilir (anten ve etiket boyutlarına bağlı olarak).

Detaylı Bilgi

Lepton7 – R7100C

easy2read© ürün serisinin gömülü okuyucusu olan Lepton7 (Model R7100C), düşük güç, yüksek performanslı RAIN RFID uygulamaları için ultra kompakt bir okuyucudur.
10dBm’den 30dBm’ye kadar programlanabilir çıkış gücü ile okuyucu, 5 mt’den fazla mesafedeki etiketleri (anten ve etiket boyutlarına bağlı olarak) algılayabilir.

Detaylı Bilgi

Quark – R1230CB

Easy2read © ürün serisinin gömülü bir okuyucusu olan Quark (Model R1230CB), düşük güçlü ve yüksek performanslı RAIN RFID uygulamaları için çok kullanışlı ultra kompakt bir okuyucudur. 9dBm’den 23dBm’ye kadar 15 adımda programlanabilir çıkış gücü ile okuyucu, etiketleri 1 metreden daha uzak mesafeleri (anten ve etiket boyutlarına bağlı olarak) algılayabilir.

Detaylı Bilgi

QuarkUp – R1270C

Easy2read © ürün serisinin gömülü bir okuyucusu olan Quark-Up (Model R1270C), düşük güçlü ve yüksek performanslı RAIN RFID uygulamaları için çok kullanışlı ultra kompakt bir okuyucudur. 10dBm’den 27dBm’ye kadar 18 adımda programlanabilir çıkış gücü ile Quark-Up, etiketleri 3 metreden daha fazla mesafeden (anten ve etiket boyutlarına bağlı olarak) algılayabilir.

Detaylı Bilgi

Hadronmini – R1271C

Easy2read © ürün serisinin gömülü okuyucusu olan Hadronmini (Model R1271C), düşük güçlü, yüksek performanslı RAIN RFID uygulamaları için ultra kompakt bir okuyucudur. 10dBm’den 27dBm’ye kadar programlanabilir çıkış gücü ile okuyucu, etiketleri 3 mt’dan daha fazla mesafede algılayabilir (anten ve etiket boyutlarına bağlı olarak).

Detaylı Bilgi

Hadron – R4320C

Easy2read © ürün serisinin gömülü modülü olan Hadron (Model R4320C), yüksek performanslı uygulamalar için bir RAIN RFID çok yönlü kompakt okuyucudur. 10dBm’den 31.5dBm’ye kadar programlanabilir çıkış gücü ile okuyucu, antene ve kullanılan etikete bağlı olarak RAIN etiketlerini 9 m mesafeden tespit edebilen üst okuma performanslarına ulaşır.

Detaylı Bilgi

Taşınabilir

skID – 1280I

skID, RAIN RFID okumaları için bilgisayar, akıllı telefon, PDA veya tablet gibi Bluetooth® özellikli herhangi bir ana bilgisayar için mükemmel bir eklentidir. Okuyucu, Windows 8/10, Windows CE / Mobile, Android ve iOS işletim sistemleriyle uyumludur.

Detaylı Bilgi

qIDmini – R1170I

QIDmini (Model R1170I), UHF RFID ISO 18000-63 / EPC C1G2 standartlarına uygun, easy2read © ürün serisinin RAIN RFID el okuyucusudur. QIDmini, kısa ve orta menzilli uygulamalara uygun entegre bir antene sahiptir ve Bluetooth® iletişim arabirimi sayesinde, PC, akıllı telefon, tablet, PDA veya PC gibi Bluetooth® özellikli herhangi bir ana cihaz için mükemmel bir UHF RFID cihazıdır.

Detaylı Bilgi

iRFID500 Atex | Endüstriyel

iRFID500, tehlikeli alanlarda ve açık deniz, denizcilik, kimyasal ve endüstriyel ortamlar gibi zorlu ortamlarda kullanım için tasarlanmış, kendinden emniyetli el tipi RAIN RFID Okuyucu’dur. Cihaz ATEX ve IECEx Bölgeleri 1, 2, 21 ve 22’de kullanım için onaylanmıştır. Extronics ile ortaklaşa geliştirilen iRFID500, daha fazla işlevsellik sağlamak için akıllı telefonlar, tabletler ve diğer Windows/Android cihazlarıyla sorunsuz bir şekilde çalışabilmektedir.

Detaylı Bilgi
CAEN QID RFID okuyucu

qID – R1240IE/IU

QID (Model R1240IE, R1240IU), orta ve uzun menzilli uygulamalar için entegre antenli easy2read © ürün serisinin taşınabilir/giyilebilir bir RAIN RFID okuyucusudur. Okuyucu dahili şarj edilebilir bataryaya sahiptir ve hem kablolu modda, ister bir USB kablosu kullanarak ister Bluetooth® arayüzü ile kablosuz modda çalışabilir.

Detaylı Bilgi

Entegre

Tile – R1250I

Easy2read © ürün serisinin masaüstü okuyucusu olan Tile (model R1250I), kısa ve orta menzilli uygulamalar için entegre antene sahip bir RAIN RFID okuyucusudur. Okuyucu doğrudan bir USB kablo ile beslenir ve kontrol edilir, böylece RAIN RFID etiketlerini kolay bir şekilde masaüstü ortamında okuma yapabilirsiniz.

Detaylı Bilgi

Slate – R1260E/U

Easy2read © ürün serisinin masaüstü okuyucusu olan Slate (model R1260E, R1260EB, R1260U, R1260UB), kısa ve orta mesafeli uygulamalar için entegre antene sahip bir RAIN RFID okuyucu. Okuyucu doğrudan bir USB kablo ile beslenir ve kontrol edilir, böylece RAIN RFID etiketlerini masaüstü ortamında kolayca okuyabilirsiniz.

Detaylı Bilgi

Hex – R1290I

Easy2read © ürün serisinin masaüstü okuyucusu olan Slate (model R1260E, R1260EB, R1260U, R1260UB), kısa ve orta mesafeli uygulamalar için entegre antene sahip bir RAIN RFID okuyucu. Okuyucu doğrudan bir USB kablo ile beslenir ve kontrol edilir, böylece RAIN RFID etiketlerini kolayca masaüstü ortamlarında okuyabilirsiniz.

Detaylı Bilgi

Sabit

ion – R4301P

Ion (Model R4301P), easy2read © ürün serisinin en üst seviye portal okuyucusudur.
CAEN RFID, RFID kurulumlarında müşteri isteklerini ve sahadaki deneyimlerini göz önünde bulundurarak cihazı özenle tasarladı. Sonuç yalnızca bir RAIN RFID okuyucu değil, aynı zamanda olağanüstü RFID okuma performansı, bilgi işlem gücü ve iletişim yeteneklerinin benzersiz bir birleşimidir.

Detaylı Bilgi

Proton – R4320P

Proton (Model R4320P), endüstriyel ortam kurulumları için uygun, easy2read © ürün serisinin dayanıklı ve uzun menzilli RAIN RFID okuyucusudur. Proton okuyucu, lojistik için RAIN RFID portalları oluşturmayı mümkün kılan 31,5 dBm maksimum güç kapasitesine sahip 4 anten portuna sahiptir. Kompakt yapısı montajı kolaylaştırır ve IP65 koruması dış mekan veya zorlu ortam kurulumlarına izin verir.

Detaylı Bilgi
rfid okuyucu

Quattro – R4321P

Quattro (Model R4321P), perakende satış ve depolama tesislerine uygun, easy2read© ürün serisinin kompakt ve uzun menzilli RAIN RFID okuyucusudur. Quattro okuyucu, uzun menzilli okuma için RAIN RFID portalları oluşturmayı sağlayan 31,5 dBm maksimum güç kapasiteli 4 anten portuna sahiptir. İnce yapısı sayesinde, dar alanlarda dahi kurulumunu kolaylaştırır. Hem geniş hem de tek okuma noktası çözümlerinde kurulumu kolaylaştırmak için Ethernet (PoE) ve USB iletişim arayüzü sunmaktadır.

Detaylı Bilgi

Yazıcılar

Primacy Lamination by Evolis

Primacy ultra hızlı, güçlü ve verimli bir RFID kart yazıcısıdır. Gelişmiş kodlama teknolojilerini kullanan bu ofis yazıcısı kişiselleştirilmiş kartları yazdırmak için ideal bir çözümdür.

Detaylı Bilgi