RFID etiketler kategorisinde, her uygulamaya özel olarak çeşitli etiketler bulunmaktadır. RFID okuyucudan gelen radyo dalgaları etiket üzerinde bulunan aktif veya pasif durumda olan etiketten bilgiyi alarak okuyucuya transfer etmektedir. Bu bilgi transferi ile sisteme özel ayarlanacak algoritma sayesinde istenilen bilgi işlenecektir.

Okuyucular
Etiketler
Aksesuarlar

Sıcaklık Ölçerler

RT0005

CAEN RFID easy2log © RT0005, nakliye ve depolama sırasında bozulabilir gıdalar ve eczacılık ürünleri gibi sıcaklığa duyarlı ürünlerin izlenmesine olanak veren, düşük maliyetli, yarı pasif bir UHF Logger etiketidir. Yüksek çözünürlüklü sensörün, büyük bellek boyutunun ve standart RFID arayüzünün birleşimi, soğuk zincirin etkili takip ve izleme çözümlerini gerçekleştirmeye izin verir.

Detaylı Bilgi

RT000E5

CAEN RFID easy2log © RT0005ET, nakliye ve depolama sırasında bozulabilir gıdalar ve eczacılık ürünleri gibi sıcaklığa duyarlı ürünlerin izlenmesini sağlayan düşük maliyetli, yarı pasif bir UHF Logger etiketidir. Yüksek çözünürlüklü sensörün, büyük bellek boyutunun ve standart RFID arayüzünün birleşimi, soğuk zincirin etkili takip ve izleme çözümlerini gerçekleştirmeye izin verir.

Detaylı Bilgi

A927Z

CAEN RFID easy2log © A927Z, nakliye ve depolama sırasında bozulabilir gıdalar ve eczacılık ürünleri gibi sıcaklığa duyarlı ürünlerin izlenmesini sağlayan düşük maliyetli, sağlamlaştırılmış, yarı yarıya dayanıklı bir UHF logger etiketidir. Yüksek çözünürlüklü sensörün, büyük bellek boyutunun ve standart RFID arayüzünün birleşimi, soğuk zincirin etkili takip ve izleme çözümlerini gerçekleştirmeye olanak sağlar.

Detaylı Bilgi

A927ZET

CAEN RFID easy2log © A927ZET, nakliye ve depolama sırasında bozulabilir gıdalar ve eczacılık ürünleri gibi sıcaklığa duyarlı ürünlerin izlenmesini sağlayan düşük maliyetli, yarı pasif bir UHF Logger etiketidir. Yüksek çözünürlüklü sensörün, büyük bellek boyutunun ve standart RFID arayüzünün birleşimi, soğuk zincirin etkili takip ve izleme çözümlerini gerçekleştirmeye izin verir.

Detaylı Bilgi

EELOG by Antra ID

EELOG, nakliye ve depolama sırasında farmasötikler, endüstriyel kimyasal ürünler ve bozulabilir gıdalar gibi sıcaklığa karşı hassas ürünleri izlemeye olanak sağlayan sağlamlaştırılmış, yarı yarıya dayanıklı RAIN RFID sıcaklık kaydedici etiketidir. Yüksek çözünürlüklü sensörün, büyük bellek boyutunun ve standart RFID arayüzünün birleşimi, soğuk zincirin etkili takip ve izleme çözümlerini gerçekleştirmeye imkan verir.

Detaylı Bilgi
termal rfid etiket

qLog – RT0012

EELOG, ilaçlama, endüstriyel kimyasal ürünler ve dayanıksız gıdalar gibi sıcaklığa duyarlı ürünlerin nakliye ve depolama sırasında izlenmesini sağlayan sağlamlaştırılmış, yarı geçirgen bir RAIN RFID sıcaklık kaydedici etiketidir. Yüksek çözünürlüklü sensörün, geniş bellek boyutunun ve standart RFID arayüzünün birleşimi, soğuk zincir için etkili takip ve izleme çözümleri gerçekleştirmenizi sağlar.

Detaylı Bilgi

qLogHUMIDITY – RT0013

CAEN RFID qLogHUMIDITY (RT0013), sıcaklık ve neme duyarlı ürünlerin izlenmesini sağlayan düşük maliyetli, yarı pasif bir NFC / RAIN RFID sıcaklık ve nem kaydedicidir. Yüksek çözünürlüklü sensör, geniş bellek boyutu ve standart NFC / RAIN RFID arayüzlerinin kombinasyonu, soğuk zincir için etkili izleme ve izleme çözümlerinin gerçekleştirilmesine olanak tanır. RAIN RFID…

Detaylı Bilgi

Özel Etiketler

Özel Etiketler

Özel etiketler, her türlü nesneye uygulanabilmesi için çok çeşitli malzemelerde, şekillerde, renklerde ve ekleme yöntemlerinde mevcuttur. Etiketlerin tümü, EPC Sınıf 1 Gen2 ve ISO 18000-63 standartlarına uygundur ve endüstriyel, sağlık ve perakende ortamındaki çok çeşitli uygulamalardaki varlıkları tanımlamaya ve izlemeye imkan sağlar. Herhangi bir özel istek için bize ulaşın.

Detaylı Bilgi

Etiketler

Etiketler

Etiketler, moda sektöründe, karton kutularda veya başka bir “RFID Dostu” öğeler ile birlikte uygulanabilen en iyi ve en popüler etiketlerdir. Hemen hemen her proje için özel etiketler de mevcuttur.

Detaylı Bilgi

E-mühür

RFID E-mühür

E-seal, bir RAIN RFID portalı veya mobil okuyucu tarafından sorgulandığında konteyner bilgisini ileten bir radyo frekans cihazıdır. Standart contaların mekanik güvenliğini RAIN RFID teknolojisinin sunduğu elektronik güvenlikle birleştirir. E-seal benzersiz bir kimlik koduna ve okuma / yazma hafızasına sahiptir. Kamyonların, römorkların ve konteynerlerin otomatik olarak tanınmasını sağlar.

Detaylı Bilgi